Youtube Music Türkiye’de Kullanıma Açılıyor

0 16

youtube musicMüzik indirme ve satın alma olaylarına sağladıkları büyük müzik arşivleriyle son veren Apple Music ve Spotify gibi popüler müzik dinleme servislerine bir yenisi daha ekleniyor. Youtube Music, 2018 senesinde bazı belli başlı ülkelerde kullanıma açılmıştı fakat Temmuz ayının sonlarına doğru Türkiye’de de indirilebilir olacak ve kullanıma açılacak. Verilen bilgilere göre ülkemizde kullanıma açılacağı tarih 23 Temmuz 2019 oluyor.

Youtube Music Kendini Diğer Müzik Dinleme Servislerine Rakip Olarak Görüyor

Youtube Music, kendini her ne kadar Apple Music ve Spotify servislerine rakip olarak görse de kullanıcıları diğer servislerden kendisine gelmesini sağlamak için bazı avantajlar sunmak zorunda fakat şimdilik bizim gördüğümüz kadarıyla herhangi bir avantajı bulunmuyor. Ücretsiz olarak da kullanılabilen müzik dinleme servisinde kullanıcılar için ücretli abonelik sistemi de bulunuyor. Abone olan kullanıcılar reklam görmeden istediği müzikleri dinleyebiliyorlar.

 

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x