Wonder Woman 1984 Ertelendi

0 3

wonder woman 1984 ertelendiSon zamanlarda vizyon tarihi yaklaşan filmler şu zamanlarda dünyayı oldukça meşgul eden COVİD-19 sebebiyle bir bir erteleniyor(Black Widow, No Time to Die). Bu filmler arasına Mayıs ayında vizyona girecek Warner Bros’un yeni filmi de eklendi. Warner Bros. tarafından yapılan resmi açıklamaya göre koronavirüs pandemisi nedeniyle Wonder Woman 1984 ertelendi.

Wonder Woman 1984 Yeni Vizyon Tarihi

Filmin yapımcı ekibi Warner Bros. Pictures tarafından belirtilene göre Wonder Woman 1984, 14 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girecek. Bu tarihte de ilerleyen zamanlarda değişim olabilir çünkü sinema koronavirüs salgının o zaman kadar çözülüp sinema salonlarının açılmasına kesin gözüyle bakılamıyor. Böylelikle Diana Prince’ın büyük ekranlara dönmesi biraz daha vakit alacak. Filmin orijinal vizyon tarihi 5 Haziran idi.

Warner Bros. Pictures Grup başkanı Toby Emmerich tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “Warner Bros. Pictures’ın filmi 14 Ağustos’ta sinemalara getireceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. O zamana kadar dünyanın daha güvenli ve sağlıklı bir konumda olmasını umuyoruz.”

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x