Sonic the Hedgehog Dijital Yayın Tarihi Açıklandı

0 15

sonic the hedgehog dijital yayın tarihiKoronavirüs salgını dolayısıyla birçok kişi şu zamanlarda evlerinde izole bir hayat sürmekte. Bundan dolayı film yapımcıları vizyona yeni veya yakın zamanlarda girmiş filmleri daha erken dijital platformlara sürmeye başladı. Bu filmler arasına 14 Şubat tarihinde vizyona girmiş Sonic the Hedgehog da katıldı.

Sonic the Hedgehog Dijital Yayın Tarihi

sonic the hedgehog itunes storeBelirtilene göre Sonic the Hedgehog dijital platformlar için 31 Mart tarihinde yayınlanacak. Film şuanda iTunes Store üzerinden 16,99 TL fiyatı ile ön siparişe açılmış durumda.

Yayınlanan ilk fragmanıyla Sonic karakterinin tasarımı büyük eleştiri konusu olmuş ve bu eleştirileri dikkate alan film yapımcısı Sonic karakterinin tasarımında değişikliğe gitmişti. 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren Sonic the Hedgehog, Kuzey Amerika’da gişe rekorları kırmış ve en çok hasılat yapan video oyunu uyarlaması olmayı başarmıştı.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x