Samsung Galaxy Note 9 Android Pie Güncellemesine Kavuştu

0 16

note 9 android pieGeçen yılın sonlarına doğru Galaxy S9 için dağıtıma başlanan güncellemenin ardından şimdi ise Galaxy Note 9, Android Pie güncellemesine kavuştu.   Böylelikle kullanıcılar yuvarlatılmış bir tasarıma sahip, kullanıcı dostu ve akıllı olan One UI arayüzüyle de buluşmuş olacaklar. Şimdilik Almanya’da yayınlanmaya başlayan Android 9.0 Pie güncellemesi ilerleyen günlerde diğer ülkelere de  yavaş yavaş dağıtılmaya başlayacaktır fakat ülkemizde yayınlanması beklenenden daha da uzun sürebilir. Güncelleme boyutunun ise yaklaşık 2 GB olduğu belirtiliyor.

Android 9.0 Pie Kullanıcılara Neler Sunacak?

Yeni güncelleme ile birlikte yeni sanal buton, metin büyüteci, yeni emojiler, lockdown ve wind down modu eklenecek. Ayrıca güvenlik ve batarya konusunda da iyileştirmelere gidilecek. Her ne kadar batarya konusunda iyileştirmelere gidilse de bizce yazılımdan çok donanımsal olarak bataryalarda yeniliklerin yapılması gerekiyor. Bakalım Galaxy Note 9, Android Pie güncellemesi ile birlikte batarya ve performans açısından ciddi bir fark yaratabilecek mi?

 

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x