Rainbow Six Siege PS5 ve Xbox Series X’in Çıkış Oyunu Olacak

0 10

rainbow six siege ps5Ubisoft oyun direktörü Leroy Athanassof, Windows Central‘a verdiği demeçte Rainbow Six Siege‘in PS5 ve Xbox Series X‘in çıkış oyunlarından birisi olacağını ve oyunun multiplayer modunun cross-generation destekleyeceğini belirtti. Böylece PS5 kullanıcıları ile PS4 kullanıcıları, Xbox One kullanıcıları ile Xbox Series X kullanıcıları eşleşebilecek. Cross-platform desteği belirsizliğini korurken Athanassof bu konu hakkında şu sözlere yer verdi: “Tamamen çapraz oynamayı çok isteriz – Xbox oyuncularının PlayStation oyuncularına karşı eşleştirmesi olsun. Yine de bu daha çok Microsoft ve Sony arasında bir tartışma.”

Rainbow Six Siege PS5 ve Xbox Series X için gelecek olsa da Ubisoft’un bir diğer oyunu The Division 2 için durumlar biraz daha farklı. Açıklanana göre The Division 2 PS5 ve Xbox Series X için geriye uyumluluk sistemi ile birlikte gelecek. Yeni nesil konsollar için özel bir geliştirilme sürecinden geçirilmeyecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x