Lost in Space 3. Sezon ile Ekranlara Veda Edecek

0 9

lost in space 3. sezonNetflix’in en büyük bilim kurgu dizilerinden biri olan Lost in Space, 3. sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek. Böylece Robinson ailesinin hikayesi dizinin 3. sezonu ile birlikte son bulacak. Dizinin baş yapımcısı Zack Estrin, dizinin başlangıç, orta ve son olmak üzere bir üçleme olarak tasarlandığı vurguladı. Ayrıca Netflix, Zack Estrin ile çok yıllık bir anlaşma imzaladı. Lost in Space 3. sezon ile final yapmasına rağmen Zack Estrin ile Netflix yollarını ayırmayacaklar.

13 Nisan 2018 tarihinde ilk sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkan dizi, büyük bir ilgi görmesine rağmen eleştirmenler tarafından pek iyi not alamamıştı. 2021 yılında yayınlanacak final sezonu ile birlikte büyük bir başarı elde edilemese bile hikayeye güzel bir son verecekleri kanaatindeyim.

Lost in Space Konusu

Bir Amerikan bilim kurgu televizyon dizisidir ve uzay gemisi rotadan sapan uzay kolonisti Robinson ailesinin maceralarını konu almaktadır. 1965 yapımının yeniden tasarlanmış halidir.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x