John Wick 4 Ertelendi

0 178

john wick 4 ertelendiCOVID-19(coronavirüs) pandemisi nedeniyle birçok sektör etkilenmiş durumda. Bu sektörlerden birisi olan eğlence sektörü, neredeyse dünyanın her tarafında sinemaların kapalı olması nedeniyle büyük ölçüde etkilenmiş durumda. Bundan dolayıda yakın tarihte vizyona girecek filmlerin teker teker ertelendiğine şahit oluyoruz.(Örneğin: Black Widow, No Time to Die) Bugün Lions Gate Entertainment tarafından yapılan duyuru ile John Wick 4 ertelendi. Böylece ertelenen filmler kervanına John Wick 4 de katılmış oldu.

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak?

john wick 4 ne zaman çıkacakErtelenme haberi gelen filmin vizyon tarihi neredeyse tam 1 yıl ertelendi. Peki John Wick 4 ne zaman çıkacak? Yapılan resmi açıklamaya göre John Wick 4, 27 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek. Filmin bu kadar fazla bir süre ertelenmesindeki en büyük nedenlerden birisi filmin çekimlerinin COVID-19 sebebiyle durması. Çekimler bitmiş olsaydı belki bu kadar uzun bir erteleme haberi almayabilirdik. Eğer coronavirüs pandemisi olmasaydı 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girecekti.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x