iPhone 12 Çentiksiz Tasarım İle Gelebilir

0 123

Yeni iPhone modellerinin duyurusuna yaklaşık 6 aylık bir zaman var fakat bu süre kısaldıkça yeni iPhone modelleri hakkında söylentiler gelmeye başlıyor. Bugün Svetapple tarafından yayınlanan iPhone 12 render görüntüsü ile birlikte olası iPhone 12 tasarımı ortaya çıktı. Yayınlanan bu render görüntüsüne göre iPhone 12 çentiksiz tasarım ile birlikte gelebilir. 2017 yılında duyurulan iPhone X modelinden beri sürekli çentikli tasarım ile karşımıza çıkan Apple, yeni iPhone modellerinin tasarımında değişikliğe gidecek gibi duruyor.

Yayınlanan render görüntüsüne baktığımız zaman IR kamera, 12 MP kamera, nokta projektör, hoparlör, mikrofon ve sensörlerin çerçevenin üst kısmına yayıldığını görebiliyoruz. Yan ve alt çerçeveler mevcut iPhone modellerine göre daha büyük gibi gözükse de bu konu hakkında kesin bir yargıya varmamız doğru olmaz çünkü yayınlanan bu görüntü erken aşamadaki bir render görüntüsünden ibaret.

Ayrıca yayınlanan bu görüntüden cihazın sağ tarafında SIM yuvası bulunacağını da görebilirsiniz. Ek olarak iPhone 12 modelinin 3D ToF sensörler, 120Hz ProMotion ekran, 6 GB RAM ve mmWave 5G bağlantısı ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Soru: iPhone 12 çentiksiz tasarım ile birlikte gelir mi? Bu söylenti sizce doğru mu?

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x