Horizon Zero Dawn PC İçin Duyuruldu

0 7

horizon zero dawn pcGuerilla Games’in başarılı yapımlarından birisi olan Horizon Zero Dawn PC platformu için resmi olarak duyuruldu. Duyuru, Playstation Blog sitesine röportaj veren Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios başkanı Hermen Hulst tarafından yapıldı. 28 Şubat 2017 tarihinde Playstation 4 konsoluna özel olarak çıkışını gerçekleştiren Horizon Zero Dawn, artık sadece PS4’e özel bir oyun olmayacak.

Horizon Zero Dawn PC Platformuna Gelmesi Ne Anlama Geliyor?

Oyuncular tarafından cevabı en çok merak edilen sorulardan biriside bu soru oluyor çünkü Horizon Zero Dawn’ın PC platformuna gelmesi diğer Playstation platformuna özel oyunların da PC’ye gelmesine işaret ediyor olabilir mi? Bu konu hakkında Hermen Hulst şu sözlere yer verdi: “Bence PlayStation’ın daha fazla insana nasıl tanıtılacağına dair yeni fikirlere açık olmamız ve insanlara belki de neyi kaçırdıklarını göstermemiz önemlidir.” dedi ve şunları da ekledi: “Birkaç zihni rahatlatmak için, birinci parti AAA bir yapımı  PC’ye çıkarmak, her oyunun PC’ye geleceği anlamına gelmez.”

Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi

Horizon Zero Dawn, PC platformu için Yaz 2020‘de çıkışını gerçekleştirecek. Şuan için kesin bir tarih verilmedi. İlerleyen günlerde geliştirici ekip Guerilla Games tarafından bazı yeni bilgilerin paylaşılacağı belirtildi.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x