Black Panther 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

0 8

black panther 2 vizyon tarihiDisney tarafından her yıl düzenli olarak düzenlenen D23 Expo etkinliği şuanda devam ederken aynı zamanda yeni haberler de gelmeye devam ediyor. Son gelen habere göre Black Panther 2 vizyon tarihi Marvel Studios’un başkanı olan Kevin Feige tarafından resmi olarak açıklandı. Belirtilene göre Black Panther 2, 6 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini serinin ilk filmini de yöneten Ryan Coogler yapacak. Faz 4’ün 2021 yılında sona ereceği açıklamasını baz alarak Black Panther 2 şuanda faz 5’in ilk filmi olacak gibi gözüküyor.

Black Panther Gişe Rekorları Kırmıştı

16 Şubat 2018 tarihinde gösterime giren serinin ilk filmi 1,3 milyar dolar gişe hasılatını geride bırakarak 2018 senesinde en çok gişe yapan film olmuştu. Bu başarı Marvel Studios‘un solo beyaz perdede geçtiğimiz yıllardaki en büyük başarılarından birisi olarak değerlendirilmiş ve siyahi Amerikalılar tarafından da oldukça benimsenmişti.

Ayrıca Black Panther 2 vizyon tarihi duyurusuyla birlikte filmin logosu da belli olmuş oldu. Hemen aşağıdaki görselden filmin logosunu görebilirsiniz. Sizce serinin yeni üyesi ilk filmdeki başarısını arttırabilecek ve eleştirmenler tarafından olumlu not alabilecek mi? Lütfen yorum bölümünde görüşlerinizi belirtin.

black panther 2 vizyon tarihi

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x