Apex Legends Mobil iOS ve Android Platformları İçin Geliyor

0 30

apex legends mobil

EA‘ın 2019 yılı dördüncü çeyrek mali raporlarından yapılan açıklamalara göre iOS ve Android kullanıcıları için Apex Legends mobil geliştiriliyor. Mali raporda firma yetkilisinin belirttiğine göre Apex Legends, şimdiye kadarki en hızlı büyüyen oyun olması özelliğine sahip. Ayrıca oyuncuların %30’luk kesimine ise “EA için yeni” tanımı yapılıyor. Muhtemelen daha önce EA oyunlarını oynamamış yeni açılan Origin hesaplarına atıfta bulunuluyor.

PUBG ve Fortnite oyunlarının mobil versiyonlarının oldukça büyük miktarda gelirler elde ettiğini düşündüğümüz zaman EA firmasının böyle bir adım atması gayet mantıklı. Hatta söylenene göre Çin’de yayınlanmak üzere görüşmelere başlanmış ve Kore’de oyunun sadece Origin’de yayınlanacağı belirtiliyor. Apex Legends mobil versiyonu ile birlikte mobil platformlarda rekabet gitgide kızışacağa benziyor. Bakalım PC platformunda yakaladığı başarı ivmesini mobil platformda da gösterebilecek mi?

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. İsterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edin

0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x